بازرگانی جوان در کنار صادرات کیوی در زمینه صادرات فلفل دلمه ای نیز فعالیت دارد، این محصول دارای بسته بندی استاندارد می باشد.

محصول فلفل دلمه ای در رنگ‌های زیبا و چشم نواز و انواع مختلفی دارد، فلفل دلمه‌ای جزو سبزیجاتی است که طرفداران زیادی دارد به همین علت شرکت تجاری بازرگانی جوان کارشناسان خود را موظف کرده در تهیه این محصول حساسیت زیادی نشان دهند تا محصولی که تهیه میگردد دارایکیفیت و درجه 1 باشد، تا بعد از بررسی و بسته بندی بصورت شیک و استاندارد آماده صادرات به کشور مقصد باشد.

خواص فلفل دلمه ای:

فلفل دلمه‌ای علاوه بر اینکه سرشار از ویتامین‌ها و ترکیبات مفیدی است که از ابتلا به انواع بیماری‌های پیشگیری می‌کند، طعم خوب و دلچسبی هم به غذاها می‌بخشد.

با ما همراه باشید تا گلچینی از خواص فلفل دلمه‌ای را با شما در میان بگذاریم. مطمئنیم که بعد از این بیشتر از آن استفاده خواهید کرد.

فلفل دلمه‌ای به آب شدن چربی‌ها کمک می‌کند

اصلاً خانواده‌ی فلفل‌ها چه شیرین و چه تند به لاغری کمک می‌کنند. در این بین فلفل دلمه‌ای نیز به آب شدن چربی‌ها یاری می‌رساند.

محققان حوزه‌ تغذیه ثابت کرده‌اند که «کاپسایسین» از رشد سلول‌های چربی پیشگیری به عمل می‌آورد. کاپسایسین ماده ای است که طعم تندی به فلفل کاین می‌دهد و باعث تحریک متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن می‌شود. برای همین است که نمی‌گذارد چربی‌ها روی هم انباشته شوند.

 

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping
شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان