سیب درختی یکی از محصولات کشاورزی ایران مناسب برای صادرات به کشورهای همسایه و سایر کشورها می باشد. تجار ایرانی، شرکت های مدیریت صادرات، واسطه ها و برخی تجار خارجی بخوبی می دانند که سیب درختی ایران در صورتی که تامین کننده مناسبی محصول مورد نظرشان را تامین و خیالشان از بابت سلامت میوه راحت باشد، یکی از کم ریسک ترین محصولات کشاورزی برای صادرات به حساب می آید.

در ایران چند منطقه به عنوان مناطق پرورش دهنده سیب درختی قرمز و زرد (طلایی) شناخته شده است. ارومیه، مراغه، دماوند، میانه و سمیرم. این مناطق توانایی تولید سیب درختی صادراتی را داشته و سالانه حجم چشمگیری از نیاز بازار صادراتی سیب، توسط کشاورزان و باغداران این مناطق تامین می شود.

این در حالی است که به غیر از مناطق یاد شده، باغ داران و کشاورزان شهرهای دیگر نیز مشغول به تولید سیب درختی با کیفیت صادراتی هستند. که خوشبختانه تیم تامین سبزینو، با عقد قراردادهای سالانه با این عزیزان، تولیدات آنها را به صورت تضمینی خریداری نموده و در اختیار صادرکنندگان این میوه پرطرفدار می گذارد.

بازرگانی جوان در کنار صادرات کیوی ، صادرات سیب درختی را نیز انجام می دهد. این محصول از باغدار خریداری شده سورت و بسته می گردد و آماده صادرات به شکور های مقصد می شود.

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping
شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان شرکت تجاری بازرگانی جوان